Top-ads

Warszawskie słoiki na Bemowie.

autor: | 2 comments
Ostatnio dużo mówi się o karcie Warszawiaka i wielkich "przywilejach" z niej płynących. Aby stać się Warszawiakiem wystarczy być po prostu zameldowanym na terenie Stolicy. Burmistrz Bemowa poszedł nawet dalej, bo w ramach swoiście pojętego podziału dzielnicowego Warszawy wprowadził coś na kształt karty Bemowiaka

Ostatnio frukty rozdawano na Bemowo on Air 2013. Wystarczyło być na terenie Bemowa zameldowanym, aby otrzymać darmowy bilet wstępu na lotniczy pokaz Bemowo On Air. Chętni, których nie brakowało (patrz zdjęcia poniżej) zgłaszali się do specjalnego stoiska oznaczonego logiem Bemowa. Po okazaniu dokumentu tożsamości, który potwierdzał zameldowanie na Bemowie, otrzymywali bezpłatną wejściówkę. Jeżeli urodziłeś się na Bemowie, ale już tutaj nie mieszkasz, to jesteś zwykłym Warszawskim słoikiem z obcej dzielnicy, a to kosztuje. Zameldowani na Bemowie zaoszczędzili w ten sposób całe 20 zł. 

Trochę czepiam się, ale ... jako wieloletni mieszkaniec Grochowa, ale stały bywalec na Bemowie nie mogę na nic liczyć ze strony Burmistrza Bemowa ... a tak chciałem stanąć w tej kolejce po zielony bilecik ... żartuję. 

Kolejka do specjalnego stoiska oznaczonego logiem Bemowa.

Kolejka do specjalnego stoiska oznaczonego logiem Bemowa.
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. O, fajny pomysł, choć na pewno słoiki czują się dyskryminowane ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. To ja pójdę dalej: zaproszę do siebie do domu wszystkich, ale tylko tych, którzy są w nim zameldowani.

    OdpowiedzUsuń