Top-ads

Nie srebro nie złoto a Zachodzące Słońce nad Bemowem - CIV akcja GTWb

autor: | 1 comment
"Droga wewnętrzna w zarządzie Burmistrza Dzielnicy Bemowo" to 1/2 ulicy Himalajskiej, a dokładnie rzecz ujmując pas jezdni asfaltowej o szerokości 3 metrów w poziomie "0". Druga połowa szerokości drogi jest w rękach właścicieli garaży i WAM. Dzielnica chciałaby, aby droga była publiczna, a właściciele garaży nie chcą tutaj widzieć obcych. Zapewne najchętniej by się ogrodzili, bo płoty są obecnie trendy.

Właściciele i użytkownicy garaży wskazują jako alternatywę dla "drogi wewnętrznej w zarządzie Burmistrza Dzielnicy Bemowo" biegnącą równoległą do Himalajskiej ulicę Zachodzącego Słońca. Nie srebro, nie złoto pogodzi zwaśnione strony, ale Zachodzące Słońce nad Bemowem? Ciekawe co na to mieszkańcy Zachodzącego Słońca, których nikt o nic nie pytał? 

Jak zwykle w takich sytuacjach pojawił się ten trzeci. To tfurcy nielegalnych wysypisk, którzy zwożą na sporny teren śmieci i odpadki. 

Gdyby ktoś chciał pisać do mnie w tej sprawie, piszcie do mnie na Berdyczów. Podaję kod: 01-493.

Tak przy okazji ... Droga wewnętrzna w zarządzie Burmistrza Dzielnicy Bemowo ... to najdłuższa nazwa ulicy w Warszawie, a może nawet w Polsce?


[ zdjęcia wykonano 22 sierpnia 2014 roku ]
Nowszy post Starszy post Strona główna

1 komentarz:

  1. Ta ulica jest tak piękna, że każdy chciałby się nią przejść.

    OdpowiedzUsuń