Top-ads

Góra Ekologiczna do zdobycia

autor: | 2 comments
Wiem! Wiem! Jaka ekologiczna! To składowisko odpadów. Góra Śmieciowa. Wszyscy ją znają, albo o niej słyszeli, ale mało kto na niej był. 

Ten mazowiecki gigant mógłby być największą atrakcją Kampinowskiego Parku Narodowego, albo chociaż Lasu Bemowo. Może kiedyś przyjdzie na to czas. Póki co góra rośnie i końca nie widać. 

Zapewne wszystkich interesuje, jak dostać się na sam szczyt, a w szczególności, czy prowadzi tam droga dla samochodów osobowych, aby wjechać z całą rodzinką. Droga jest, a jakże ... lecz dla samochodów specjalnego przeznaczenia. W zwykły dzień praca wre, ale w weekendy przy odrobinie samozaparcia ... Ostrzegam jednak, że osoby wrażliwe na zapachy mogą przy niesprzyjających warunkach poczuć pewien dyskomfort. Bynajmniej nie związany z bólem nóg!

W każdym razie widoki z warszawskiego Giewonta zapierają dech w piersiach. Na razie kilka zdjęć z tej mniej znanej strony, z rejonu ulicy Ekologicznej. Ekologicznej z Klaudyna. Góra śmieciowa nie należy do Bemowa. W całości znajduje się w granicach Klaudyna, ale tuż przy granicy Bemowa.


[ zdjęcia wykonano 26 lipca 2014 roku ]
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Jestem wrażliwy na zapachy, więc się na razie nie zmuszę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Już na dole czasem porządnie czuć, zwłaszcza od stoku po stronie lotniska, bo tam jest bardziej użytkowana. Nieprędko będzie czymś takim, jakim się stała śmieciowa górka szczęśliwicka.

    OdpowiedzUsuń