Top-ads

Bariera ćwiczeń pod chmurką? - LXXVII akcja GTWb

autor: | 3 comments
Na terenie Bemowa dostępnych jest kilka siłowni plenerowych. Pierwsza powstała jesienią 2011 roku w parku Górczewska. Ale to nie jedyna Górczewska siłownia. Jedna z nich znajduje się w samym środku osiedla Górce blisko ulicy Łagowskiej. Wyposażona standardowo. Jest tutaj narciarz, twister, wioślarz i orbiterek. Można ćwiczyć o każdej porze roku. Nawet wtedy, gdy na dworze chłód i śnieg.

Osiedlem administruje SM Wola, więc nic w tym dziwnego, że stara się dbać o siłownię. Jak dla mnie to ta dbałość przybiera karykaturalne formy (bez obrazy) ... bo, jak inaczej można odbierać obwieszenie całej siłowni barierami czytaj tablicami nakazu i zakazu. 

Jest więc główna tablica z regulaminem , który jednak wymaga uzupełnienia ... szablonu o ...

Potem ktoś przypomniał sobie, że jeszcze należy coś dołożyć i zawiesił na ogrodzeniu drugą tablicę. 

Nie można było zapomnieć o zakazie palenia, bo sport to zdrowie. 

Metalowa klatka, w której zamknięta jest siłownia dopełnia formalności. Brakuje tylko monitoringu, ale i ta bariera zapewne pojawi się wkrótce.

Może czepiam się niepotrzebnie, bo ludzie po prostu nie wiedzą do czego służy siłownia plenerowa i trzeba im to wytłumaczyć?  

Tylko nie zauważyłem instrukcji obsługi urządzeń ... a może ich tam nie ma. To dopiero jest bariera?[ zdjęcia wykonano 7 kwietnia 2013 roku ]
Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

  1. Siłowni plenerowych zrobiło się sporo. Co więcej - nie widziałem, żeby jakieś były zniszczone.

    OdpowiedzUsuń
  2. Siłownie plenerowe to rzeczywiście dobry wybór. [url=www.fitpark.pl]www.fitpark.pl[/url] siłownie plenerowe zalety to przede wszystkim to że są za darmo i co dziwne, jest to jedna z niewielu rzeczy, której ludzie nie niszczą. To dobry znak.

    OdpowiedzUsuń
  3. Brak instrukcji użytkowania urządzeń fitness jest niedozwolony. Raz, że grozi to jakimś wypadkiem podczas nieprawidłowego użytkowania. Dwa, że jeśli ktoś popsuje urządzenia może się tłumaczyć, że po prostu korzystał z nich niewłaściwie a że brak instrukcji to nie wiedział jak korzystać. Dodatkowo zapraszam wszystkich na stronę www.silowniezewnetrzne.eu. Oferta innowacyjnych urządzeń fitness przeznaczonych na siłownie zewnętrzne.

    OdpowiedzUsuń