Top-ads

Co dzieje się z Centrum Handlowym Bemowo?

autor: | 6 comments
Po jednej stronie ulicy Piastów Śląskich od lat prężnie działa kompleks usługowo handlowy z Carrefourem na czele, a po drugiej istnieje Centrum Handlowe Bemowo. Tak istnieje, bo trudno w tym przypadku mówić o centrum handlu i usług. Gdy ostatnio, w jedną z sobót w godzinach popołudniowych, przeszedłem się po CH Bemowo to wprost oniemiałem. Wiele sklepów pozamykanych i to na stałe, a klientów w alejkach prawie nie spotkałem. 
W dwupoziomowym CH Bemowo mieści się ok. 70 sklepów i punktów usługowych. Ile jest czynnych, a ile zamkniętych na cztery spusty  tego nie sprawdzałem. To miejsce aż prosi się o menedżera z prawdziwego zdarzenia, który wykorzysta fakt istnienia obok prężnie działającego centrum handlu i usług i ściągnie część klientów do siebie. CH Bemowo ma wielki potencjał handlowy, ale bez przemyślanego planu działania, w najlepszym przypadku, pozostanie tutaj tak, jak jest?Nowszy post Starszy post Strona główna

6 komentarzy:

 1. kurczę, nigdy nawet nie byłam w tym centrum;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja mam tam bliziutko, natomiast w "zjawiskowym" CH Bemowo byłem może ze dwa razy. Być może bliska obecność malla z Carrefourem i kinem powoduje, że część klientów nie bardzo ma już po co tam zaglądać.

   Usuń
  2. Byłem tam raz w życiu (inna sprawa, że w Carrefourze i jego centrum byłem tez tylko kilka razy). Nie ma po co tam wracać - no, chyba żeby porobić zdjęcia jak Twoje :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że ciężko to teraz nazwać nawet jako centrum handlowe. To miejsce już raczej się nie odrodzi. Ja również nalezę do osób, które lubią chodzić na zakupy i spędzać czas w centrach handlowych. Aktualnie najchętniej odwiedzam park handlowy http://www.parkhandlowymarywilska44.pl/ który najbardziej mi pasuje pod każdym aspektem. Fajny dojazd, ładne położenie i wiele sklepów pozwala mi na przyjemne spędzeni czasu na zakupach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tego co mi się udało zauważyć to praktycznie przed każdym wejściem do centrów handlowych są wycieraczki systemowe https://www.alumatex.pl/ o dość dużej powierzchni. Takie zastosowanie z pewnością zapewnia większą czystość w środku.

  OdpowiedzUsuń