Top-ads

Co dzieje się z Centrum Handlowym Bemowo?

autor: | 3 comments
Po jednej stronie ulicy Piastów Śląskich od lat prężnie działa kompleks usługowo handlowy z Carrefourem na czele, a po drugiej istnieje Centrum Handlowe Bemowo. Tak istnieje, bo trudno w tym przypadku mówić o centrum handlu i usług. Gdy ostatnio, w jedną z sobót w godzinach popołudniowych, przeszedłem się po CH Bemowo to wprost oniemiałem. Wiele sklepów pozamykanych i to na stałe, a klientów w alejkach prawie nie spotkałem. 
W dwupoziomowym CH Bemowo mieści się ok. 70 sklepów i punktów usługowych. Ile jest czynnych, a ile zamkniętych na cztery spusty  tego nie sprawdzałem. To miejsce aż prosi się o menedżera z prawdziwego zdarzenia, który wykorzysta fakt istnienia obok prężnie działającego centrum handlu i usług i ściągnie część klientów do siebie. CH Bemowo ma wielki potencjał handlowy, ale bez przemyślanego planu działania, w najlepszym przypadku, pozostanie tutaj tak, jak jest?Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

 1. kurczę, nigdy nawet nie byłam w tym centrum;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja mam tam bliziutko, natomiast w "zjawiskowym" CH Bemowo byłem może ze dwa razy. Być może bliska obecność malla z Carrefourem i kinem powoduje, że część klientów nie bardzo ma już po co tam zaglądać.

   Usuń
  2. Byłem tam raz w życiu (inna sprawa, że w Carrefourze i jego centrum byłem tez tylko kilka razy). Nie ma po co tam wracać - no, chyba żeby porobić zdjęcia jak Twoje :)

   Usuń